Ochrana osobných údajov

Linky

Miestnosť:
Telefón:

Niekoľko odkazov pre inšpiráciu grafikov

www.instantshift.com - InstantShift je komunita poskytujúca denné zdroje z rôznych oblasí grfického dizajnu a zdroje inšpirácií zamerané na rôzne oblasti webdizajnu. Môžete tu nájsť linky na množstvo zaujímavých tutoriálov.

www.smashingmagazine.com -  Smashing Magazine prináša užitočné informácie o inováciách pre návrhárov a vývojárov webu. Kladie si za cieľ Informovať čitateľov o najnovších trendoch a technikách pri vývoji webových aplikácií.

czechdesign.cz - Hlavný zdroj informácií o českom dizajne a dizajnéroch. Prečítajte si o aktuálnych trendcoh v dizajne a interiéroch, či o nových súťažiach v dizajne, reportáže z výstav a veľtrhov. Prvý portál o českom dizajne založený študentmi dizajnu.

www.alistapart.com - A List Apart je webový časopis ktorý skúma navrhovanie, vývoj a význam obsahu webových stránok, s osobitným zameraním na webové štandardy a osvedčené postupy.

interval.cz - Český webmagazín zameraný najmä na webdizajn, programovanie a štandardy. Množstvo zaujímavých článkov a odkazov.

Utorok 16. 4. 2024

• Stredná odborná škola technická